Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne firmy POSNET

Sortuj wg:
 • Posnet Temo HS EJ

  TemoHSEJ-z1.jpg

  Najmniejsza drukarka fiskalna na rynku

  Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.

  Cena:2827.77
  Netto:2299.00(Vat 23%)
 • Posnet Trio

  Trio
  • Drukarka nowych możliwości

  Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

  Cena:2950.77
  Netto:2399.00(Vat 23%)
 • Posnet Thermal FV EJ

  ThermalFVEJ-z1.jpg

  POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych - jasnej i ciemnej.

  Cena:3196.77
  Netto:2599.00(Vat 23%)
 • Posnet Thermal XL

  01.jpg

  Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych! Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Posnet Thermal XL występuje w trzech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.

  Cena:3442.77
  Netto:2799.00(Vat 23%)
 • Posnet Thermal HD

  ThermalHD-z1.jpg

  Drukarka do zadań specjalnych

  Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

  Cena:3688.77
  Netto:2999.00(Vat 23%)